קי פור מי מנעולן

KEY4ME

מנעולן בירושלים והסביבה

מחפשים מנעולן זול אמין ומקצועי בירושלים? אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו יכולים להגיע לכל שכונה בירושלים ואפילו לישובים באזור במהירות רבה! אם אתם מחפשים מנעולן בירושלים הגעתם למקום הנכון. אנחנו מספקים את כל בוגי השירותים כגון מנעולנות רכב, שכפול ושחזור מפתחות לרכב, פריצת רכבים ובתים ועוד.

פורץ מנעולים בירושלים – שירות 24/7

אחד הדברים אולי הכי חשובים אצל פורץ מנעולים בירושלים הוא הזמינות. אם ננעלתם מחוץ לבית או שבכלל אבד מפתח לרכב אתם תצטרכו מנעולן רכב בירושלים שיהיה זמין במידי וישחזר לכם את המפתח לרכבכם. אחד הדברים הכי מתסכלים שיכולים להיות זה להינעל מחוץ לרכב ולהמתין הרבה זמן למנעולן בירושלים. אנו מודעים לחשיבות המכרעת של זמינות ולכן אנחנו מספקים שירות מהיר עם הגעה מידית!

אמינות מנעולן בירושלים – יצאת צדיק

כמעט כולנו נחשפנו לתכנית יצאת צדיק וראינו כמה נוכלים יש לנו במדינה. עם כמה שזה עצוב זה באמת נכון היום. התכנית יצאת צדיק חשפה את הצד הנוכלי והמכוער של המון בעלי מקצוע וגרמה לנו לחשוב פעמיים ולבדוק טוב את בעל המקצוע שאנחנו מזמינים אלינו הביתה. כאשר אנו מזמינים מנעולן חשוב לבדוק שהוא מנעולן מורשה ומקצועי שיודע לבצע את העבודה ואם אפשר אפילו לחפש המלצות על אותו בעל מקצוע.

לאיזה מנעולן לקרוא?

לפני שאתם מזעיקים מנעולן לביצוע עבודה כלשהי חשוב מאוד לעשות סקר שוק לפני ולבדוק טוב את המנעולן שאתם הולכים להתקשר אליו. אנו ממליצים לפנות לחברים וקרובי משפחה שכבר נעזרו בשירותיו של מנעולן כלשהו ואם הם יכולים להמליץ עליו אז אתם יכולים לבקש מהם את מספר הטלפון שלו. אם אתם לא מוצאים מנעולן כזה אז אפשר להתקשר למנעולן רנדומלי אבל לשוב מאוד לבקש תעודת מנעולן בשביל לאמת את אמינות ומקצועיות בעל המקצוע.

שירותי מנעולן בירושלים

 • שחזור מפתחות לרכב בירושלים
 • שכפול מפתחות לרכב בירושלים
 • פורץ רכבים
 • החלפת צילינדר בירושלים
 • קידוד שלט לרכב בירושלים
 • פורץ מנעולים בירושלים
 • התקנת קודן לרכב
 • ניתוק קודן לרכב
 • החלפת מנעול בירושלים
 • תיקון שלתות
 • פורץ כספות

מחיר מנעולן בירושלים

כמה עולה מנעולן בירושלים? זאת שאלה מאוד רחבה שתלויה בהמון משתנים כמו משך זמן העבודה, החלפת חלקים, מרחק ועוד. בואו נפרק את זה לגורמים. ישנם המון סוגי עבודות בתחום המנעולנות שמתחלקות לשתיים עיקריות: מנעולנות רכב ועבודות מנעולנות רגילות. תחת מנעולנות רכב אפשר למצוא עבודות כמו שחזור מפתח לרכב קידוד שלט וכו. בעוד שבעבודות מנעולנות רגילות אפשר למצוא פריצות לבתים ולרכבים התקנת מנעולים ועוד.

מחיר שחזור מפתח לרכב תלוי בסוג הרכב, אופי ומשך זמן העבודה ובמחיר המפתח לרכב. עבודה כזאת יכולה לנוע בין 200 ל 850 ש”ח. מחיר התקנת מנעול רגיל לבית נעה סביב ה 200 ש”ח להתקנה. מחיר פריצת רכב נע סביבות ה 250 ש”ח לפריצה

צריכים מנעולן בירושלים? למה לבחור בנו?

אמינות הוא הערך החשוב ביותר בעינינו! כאשר אנחנו באים לבצע עבודה מסוימת חשוב לנו לשקף ללקוח ביטחון שידע שהוא מופקד בידי מקצוענים מורשים שיודעים איך לבצע את העבודה ולא בחבורה של נוכלים. בנינו מוניטין רב לאורך שנים ואנחנו נחושים לספק שירות מקצועי ואדיב לכל מי שידרוש בכך!

Scroll to Top
Call Now Button