אז מה זה בעצם דלתות רב בריח?

היתרונות של דלתות רב בריח

לפני שנדבר על היתרונות של דלתות רב בריח בוא נדבר קודם כל על החברה. חברת רב- בריח הוקמה בשנת 1973 ומאז הפכה לאחד המותגים החזקים ביותר בארץ בתחום מוצרי עיצוב לבית ולמשרד והביטחון. חברת רב בריח מייצרת מגוון רחב של דלתות כגון: דלתות אש, דלתות פנים עמידות במים שערים, מוצרי מיגון מורי נעילה ועוד.. לחברה טכנולוגיית ייצור מתקדמת המאפשר לה ליצור מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. קיום, מנעולי רב בריח נחשבים לבטוחים בעולם מבין החברות המערביות שמתעסקות בתחום.

מה היתרונות של דלתות רב בריח?

כיום, כמעט בכל בית ומבנה מסחרי מותקנת דלת ומנעול של רב בריח. השם השני לדלתות רב בריח הינם דלתות פלדלת שנחשבות למאובטחות ביותר כיוון הכוללות מספר צילינדרים ובכך מקשות על זרים לפרוץ אותן אלא אם כן משתמשים בכלים מסיבים כגון גרזנים פטישים וכלים גדולים, כלים הדורשים מהפורצים הרבה עבודה והמון תשומת לב.

לפני שנציג בנקודות את היתרונות של דלתות רב בריח חשוב לציין שתי נקודות. היום קיימות דלתות פלדלת עם סגנונות עיצוב שונים מה שמאפשר לנו להתאים את הדלת לסגנון ולעיצוב של המבנה שאנו רוצים לשאוף אליו. שנית, ישנן דלתות פלדלת עם מגוון מנעולים וצילינדרים שונים אשר מאפשרים לנו לשמור על המבנה שלנו בצורה הטובה ביותר בין אם מדובר בעסק, בית פרטי או כל מבנה אחר, ולמנוע פריצה של גורמים חיצוניים למבנה שלנו.

יתרונות בולטים של דלתות רב בריח

צילינדרים ופתרונות נעילה

היתרונות של דלתות רב בריח

חברת רב בריח מתמחה בפיתוח איכותי ביותר של מנעולים ומערכות נעילה מכניות ואלקטרו מכניות  ובנוסף פתרונות נעילה משולבים. אין ויכוח שהמנעולים של חברת רב בריח נחשבים למנעולים האיכותיים ביותר בארץ ואולי גם לאיכותיים בעולם המערבי.

הצילינדרים והמנעולים של חברת רב בריח הם איכותיים ביותר ואם משווים אותם למערכות נעילה של חברות מערביות הן נחשבות יותר טובות מהן בפער. לצורך העניין אם ניקח לדוגמא את ארצות הברית שהחברות המובילות בה בתחום המנעולנות וההגנה הן החברות "שלג" ו "קוויקסט" שתי החברות האלה נחשבות רמה הרבה יותר נמוכה מחברת רב בריח (פלדלת) הישראלית.

Next איך פורצים מנעול ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.